Topuklu Çizme

Topuklu Çizmeler

Topuk tipine göre adlandırılan topuklu çizme modelleri yüksek topukları ile boyunuzu uzun gösterir ve kalçalarınızın daha dolgun görünmesini sağlar. İnce ve yüksek topuklar ile daha zarif durabilirsiniz. Kalın ve yüksek topuklar ise tamamen rahatlığınızı ve konforunuzu en üst seviyede tutar. Topuklu çizmelerde en çok beğenilen ve isimlendirilen iki tür vardır, yüksek topuklu ve kısa topukludur. Kısa topuklu çizmeler üzerinde daha rahat dengede durabileceğiniz modellerdir. Kısa topuklar genellikle kalın olup, elbiseleriniz ile uyum sağlar. Kısa topuklarda istenilen kalın topuklar tabanı kapladığı için dengenizi korur. Kalın topuklar gibi dolgu topuklarda güzel bir duruş sergilemenizi sağlar. Kaba bir görünüme sahip olduğu düşünülsede dolgu topukların yere temas eden yüzeyi geniş olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Topuklu çizmelerin bir diğer sürprizi ise gizli topuklu modellerdir. Gizli topuklu çizme modelleri genellikle dolgu topuklara benzeyen bir görünüme sahiptir.

Topuklu Çizme Modelleri

Kadın ve çizme arasındaki en hassas çizgi topuklardır. Topuklar bir elbiseden veya bir ayakkabıdan çok bir kadının vücudu ile uyumludur. Vücut yapısına göre seçilen topuk seçimi genellikle kısa bayanlarda yüksek topuklar, uzun bayanlarda ise kısa topuklardan yanadır. 

Yüksek Topuklu Çizme Modelleri

Yüksek topuklu çizmeler özel günlerde veya davetlerde kullanabileceğiniz çizmeler için kullanılır. Topuk boyu 10 cm üzerinde olan yüksek topuklu çizmeler geceleri veya özel davetlerin en özel parçalarıdır. Kalem gibi bir görünüme sahip olmanız için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Topuklu Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme topuklu çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Topuklu Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz topuklu çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Alt Kategoriler