Platform Bot

Platform Bot Modelleri

Platform bot modelleri denge durmayı ve estetik olmayı en güzel şekilde ifade eden bot modelidir. Platform botlar ile yüksek topukları daha rahat kullanabilirsiniz. Yüksek topuklarla dengede durmayı sağlayan platformlar az bir eğime sahip oldukları için ayaklarınızın ağırmasını engeller. Platform botun ön kısımnda yer alan ve topuk ile aynı hizada olmayan dolgu olarak adlandırılır.

Önden Dolgulu Bot

Önden dolgulu bot modelleri topukluların rahat kullanılması için üretilmiş bir yöntemdir. Yüksek topuk giymeyi sevenlerin vazgeçemediği paltformlar mini elbiselerin altında oldukça güzel görünür

Topuklu ve Platfrom Bot Modelleri

Topuğun yüksekliğini seven kadınların en çok beğendiği bot modelleri platformlardır.

Önden Platformlu Botlar

Önden platformlu bot modelleri genellikle yüksek topuklar ile tercih edilmektedir. Platform, topuklu botların ön kısmında kullanıldığında ayağınızın hissettiği eğimi azaltır. Topuklu botlara göre ayağa daha uygun yapısı ile eğimi azaltılmıştır. Günlük kullanıma uygun ve son derece kullanışlı bot modelleridir. Tüm şıklığı ve zarifliğiyle, ağrı ve acı çekmeden rahatça uzun bir süre kullanılabilir.

Kapıda Ödeme Platform Bot

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan platform botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli Platform bot modelleriher bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ücretsiz Kargo Platform Bot

En uygun fiyat avantajlarının yanı sıra Türkiye nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilen platform bot modelleri sadece MarkaTopuk.com da!

Bu kategoride ürün bulunamadı.