Kovboy Botu

Kovboy Botları

Kovboy botları genellikle deri ve bootie tarzı kemer veya metal aksesuarlar ile süslenmişlerdir. Ahşap topuklara sahip botların tarzı genellikle siyah ve klasik görünümdedir. Siyah deri veya taba deri ile tasarlanmış kovboy botları metal aksesuarları ile göz alıcı bir çekiciliğe sahiptir. Kovboy botunun en güzel özelliği kaymaz taban olup iç astarı deriden yapılmış ve terletmez.

Deri Kovboy Botları

Deri kovboy botları genellikle siyah rengin vermiş olduğu dikkat çekicilik ile tasarlanmıştır. Kovboy botları diğer adıyla western bot modelleri diye de adlandırılır.

Süet Kovboy Botları

Süet kovboy botları genellikle sade ve klasik tarzdadır.

Kovboy Kısa Bot Modelleri

Kovboy botları genellikle bilek üzerinde ve kısa boyludur. Sivri burunlarda tasarlanan kovboy botları tarzınıza göre yuvarlak burunluda üretilir. Özellikle ince ve uzun bacaklı bayanların tercih ettiği kovboy botları çok şık kombinler ile tamamlanır. Salaş kıyafetler ile kullanılan jean ile tamamlanan sivri burunlu bot modelleri kapıda ödeme imkanı ile satılır.

Kapıda Ödeme Kovboy Botları

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kovboy botları özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli kovboy botları modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ücretsiz Kargo Kovboy Botları

En uygun fiyat avantajlarının yanı sıra Türkiye nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.