Kısa Bot

Kısa Bot Modelleri

Kısa bot modelleri bootie tarzı boylara sahip ve genellikle bilek boyunda olan bot modelleridir. Kısa boylu kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmekte olan kısa bot modelleri deri veya süet yapısı ile beğenileri toplar. Hemen hemen her bot modelinde bulunan kısa botlar genelde bootie, western, ahşap topuk ve kovboy botlarında görünmektedir. Sivri burunlu modeller de daha fazla yer edinen kısa botların en güzel özelliği mini etek veya jean ile rahat kombin olmasıdır.

Kısa Bot Çeşitleri

Kısa bot çeşitleri uzun botlara kıyasla daha fazladır. Bunun nedeni kış aylarında giyilen pantolonların tam anlamıyla kendini göstermesidir. Özellikle soğuk zamanlarda ne kadar uzun botları sevsekte kısa botlara olan ilgi azalmaz hatta uzun botların üst kısımları kıvrılarak yine kısa bot halini alır.

Kapıda Ödeme Kısa Bot

Kapıda ödeme imkanı ile herkesin güvenle alışveriş yapabileceği ve sahip olabileceği kısa botlar MarkaTopuk.com da. Üstelik beğendiğiniz kısa botlar ücretsiz kargo avantajı ile hediye paketinde ve aynı gün kargoya teslim edilir. MarkaTopuk üzerinden verdiğiniz siparişin ödemesini ürünler kapınıza gelince yapabilir ve güvenle teslim alabilirsiniz.

Ucuz Kısa Bot Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan ucuz kısa botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli kısa bot modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.