Düz Bot

Düz Bot Modelleri

Düz bot modelleri tasarımlarından dolayı bu ismi alan bot modelleri en fazla çeşide sahip olan ayakkabılar arasındadır. Süet deri ve benzeri bir çok metaryel ile hazırlanabilen düz botlar günlük kullanıma uygun ve neredeyse her elbise ile kolayca kombine edilir. Düz botlar şaşalı modellerden sıkılan kadınların en çok tercih ettiği bot modelleridir. Topuksuz ve bootie tarzı süslemelerden sıkılanlar için en kolay seçenkler arasında yer alır. Tarzı ile abiye veya jean gibi tüm elbiseler ile beraber rahatlıkla kullanılır. Kullanımıda oldukça rahat olan düz botların deri veya süet modelleri birbirinden farklı görüntüler ile kadınların gönlünü feth eder. 

Deri Düz Bot Modelleri

Deri düz bot modelleri en fazla seçeneğe sahip olan model olup taba, siyah ve nadir de olsa beyaz renklerde üretilmektedir. Bu renkler ayakkabı sektöründe en fazla ilgi duyulan renkler olduğu için düz bot modellerin de klasik bir görünüm yakalamak oldukça kolaydır. Ağı bir duruş için tasarlanmış düz bot modelleri deri kullanımı ile daha sabit ve akılda kalıcır bir görünüm sergiler.

Süet Düz Bot Modeli

Süet kullanımı normal ayakkabılar da olduğu gibi botlarda da çok yaygınlaşmıştır. Düz bot modellerinde de kullanılan süet ayaklarınız rahat etmesini ve güvenle adımlarınızı atmanızı sağlar. Klasik botların bir tık daha ötesinde olan süet düz bot modelleri özellikle abiye veya jean altında çok hoş durmaktadır.

Ucuz Düz Bot Modelleri

Uygun fiyat avanjtaları ile tercihlerin ilk sırasında yer alan düz botlar günlük kullanıma en uygun modellerdir. Ucuz düz bot modelleri her zevke ve renge uygun olmasının yanında cebinize de uygun olması büyük bir ayrıcalıktır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.