Deri Çizme

Deri Çizme Modelleri

Şık tasarımlara sahip ve dikkat çeken görünümleri ile büyüleyici deri çizme modelleri ayaklarınızı saran yapısı ve topuklu tasarımları ile daha seksi görünmenizi sağlar. Rahatlık ve konfor açısından da güvenle kullanabileceğiniz kısa topuklu deri çizme modelleri ayaklarınızı yormaz ve rahat bir kullanım sunar. Kısa topukları ile daha keyifli bir gün geçirmenizi sağlayan deri çizmeler geniş veya dar kalıplarda olup, bacak yapınıza uygun şekilde tasarlanmaktadır. 

Bayan Deri Çizme Modelleri

Bayanların en çok sevdiği deri çizme modelleri her boyda üretilmekte olup bacak yapınıza göre satılmaktadır. Deri çizmelerin en dikkat çeken özelliği bacaklarınızı sarması ve su geçirmez olmasıdır. Su geçirmeyen deri çizmeler uzun, diz üstü veya diz altı tasarımları ile her boya uygun olarak kategorilendirilmektedir. 

Topuklu Deri Çizme Modelleri

Topuklu deri çizmeler özel günlerde kullanmanız için tasarlanmış olup, boyunuzu daha uzun göstermeniz için kullanbilirsiniz. Deri çizmelerin vermiş olduğu çekiciliği topuklar ile daha yükseklere taşıyabilirsiniz. Deri çizmelerde genellikle fermuarlı veya tokalı modeller tercih edilmektedir.

Kapıda Ödeme Deri Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan topuklu deri çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli topuklu deri çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Deri Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan deri çizmeler 59 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz deri çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen bot modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.