Bayan Ayakkabı

Modanın her çağında büyük bir tutkuyla yayılan ayakabılar bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kadınların en büyük zaaflarından biri olan ayakkabılar her bütçeye uygun ve ucuz fiyatları ile çeşitlilik göstermektedir. Her bütçeye uygun ayakkabı modelleri tüm ürün gruplara göre ayrılır ve en uygun fiyat avantajları ile üretilir. Her renk ve numara ile seçenekleri sunulaan bayan ayakkabıları zevkinize uygun olarak üretilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Bir çok gruba ayrılan bayan ayakkabıları ihtiyaçlarınıza uygun olacak tarzda satışa sunulmaktadır. Bayanların dış görünümüne verdiği önem her dönem görülmüş olup şık kombinler ile tamamladıkları dış görünümlerini adımlarına da yansıtmak istedikleri bilinir. Her kadının dışarıya attığı adımda en değerli parçası ayakkabılar olup çeşitlerine göre kombin edilerek ayrılır. Bayanların genelde aradığı ayakkabı modelleri topuklu ayakkabılar, çizme modelleri, bot modelleri, günlük ayakkabılar, spor ayakkabılar ve stiletto modelleridir. Bu ayakkabıların her modeli özenle düşünülerek tasarlanmaktadır. En dikkat çeken ayakkabı modeller ise topuklu ayakkabılar dır. Ayakkabı modelleri her zevke uygun mevcut olmasına rağmen bazen ayak ağlığını düşünmeden alınan ayakkabılar ciddi sağlık problemleri yaratabilir. Ayakkabı modeliniz her zaman ayağınıza uygun ve sağlık açısından problem çıkarmayacak modeller olmalıdır. Ayakkabı seçimi hakkında detayları öğrenmek için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayakkabılar önemlidir, tüm gün içinde olduğumuz ayakkabının metaryelleri kesinlikle orijinal olmalıdır. Bayan ayakkabı modellerin de kullanılan metaryellere alerjiniz olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Süet ayakkabılar, deri ayakkabılar ve lastik dedğimiz latex ayakkabı modelleri gibi bir çok metaryel kullanılmaktadır. Süet ayakkabılar ayağınızın hava almasını sağlayan hafif bir kumaş türüdür. Deri ayakkabılar ise sıkı yapısı nedeni ile hava aldırmaz bu nedenle açık deri ayakkabı modellerini seçmelisiniz. Ayrıca ayakkabılarda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise topuklardır. Topuk uzunluğu ayak yapınıza uygun olmalıdır. Topuklu kullanmaya alışkın değilseniz öncelikle kısa topuklu veya dolgu topuklu ayakkabılardan başlamanız alıştırma sürecinde çok faydalı olacaktır.

Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar kadınların en çok tercih ettiği ayakkabılar arasında yer almaktadır. Topuk uzunluğuna göre cm olarak isimlendirilen ayakkabı modeli taban yüzeyiyle de isimlendirilir. Son dönemlerde yaşanan modada ki farklılık nedeni ile ayakkabılar da çok uçuk tasarımların ortaya çıkmasıda yeni modelleri doğurmuştur. Özellikle topuklu ayakkabıya olan ilgi nedeni ile en yeni modellerin topuklu olarak gruplara ayrıldığını görebilirsiniz.

Bot Modelleri

Kadınlar tarafından kış aylarından en çok tercih edilen ayakkabı türleri bot modelledir. Bot seçerken mümkün oldukça bacak boyunuza ve kalınlık/incelik yapısına dikkat ediniz. Kalın bacaklar için kısa topuklu uzun bacaklar için yüksek topuklu botlar her zaman daha makbüldür. Uzun ve ince bacaklara sahip kadınların genellikle sivri burun giymek yerine oval ve yarı sivri uçlara sahip botları tercih etmesi önerilir. Bot modelleri genellikle süet veya deri metaryerller ile hazırlanır. 

Süet Bot Modelleri

Süet bot modelleri kış aylarından tercih edilirken bahar aylarında deri modeller tercih edilir. Son yıllarda süet tercihi neredeyse tüm ayakkabı türlerinde istenilmektedir. Süet ayakkabılara olan ilgi botları da sarmasıyla yeni çıkan bot modelleri de süet olarak üretilmektedir. 

Deri Bot Modelleri 

Deri bot modelleri kış aylarından en çok tercih edilen modellerdir. Deri tasarımları ile kar veya yağmur geçirmeyen bot modelleri iç kısımdan sıcak astarlı olup soğuk havalara meydan okumaktadırlar. Deri botlar dayanıklı ve klasik tasarımları ile her kadının tercihidir.

Çizme Modelleri

Çizme modelleri de kış aylarında bayanların tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yer alır. Çizmeler ayakkabılar arasında en gösterişli modellerdir. Son zamanlarda artan çizme çılgınlığında bir çok farklı model yer edinmiştir. Özellikle çorap çizme olarak adlandırılan süet veya kadife kumaşlı çizmeler topuk boylarına göre de her kadına uygun tasarımlar sergilemektedir. En şık çizme modelleri için sitemizi ziyaret edip kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

Süet Çizme Modelleri

Süet çizme modelleri kış aylarında sıcak kalmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Özellikle polar iç tasarımı ile ayaklarınızın sıcaklığını sabit tutar ve üşümenizi engeller.

Stiletto

Stiletto ayakkabı dünyasında hızla yükselen bir modeldir. Özellikle geceleri veya abiye elbiselerin altında kullanılan stiletto modelleri rugan tasarımları ile kot pantolon altında da şık durmaktadır. Rugan modellerin öncesinde deri stilettolar ile cazip olan ayakkabılar yeni sezonda süet tasarımlara da yer vermiştir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.