0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Zincirli Bot

Zincirli Bot Modelleri

Zincirli bot modelleri genellikle deri tasarımları ile dikkat çeken ayakkabılardır. Zincir detayları ile özellikle genç bayanların tercihleri arasında yer alan bot modeli modayı takip eden her yaş için uygun tasarımlarıylada vitrinlerde yer alıyor. Özel ve güçlü yapısı ile dayanıklıdır. Günün her anında kullanabileceğiniz zincir detaylı bot modelleri ayak yüzeyinin üst kısmında veya topuğun arka kısmından zincirli olup modern tasarımlar oluşturmaktadır. 

Zincirli Deri Bot Modelleri

Zincirli deri bot modelleri genellikle postal olarak anılmakta olup günlük elbiseleriniz ile şık kombinler oluşturmanıza yardımcı olur. Maskulen tarzları ile genç kadınların en çok tercih ettiği zincirli botlar deri ve rugan tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Seveceğiniz tasarımların göz alıcı duruşları ve kışkırtıcı yapısı ile özel günlerde bile kullanabilirsiniz. Motorcu tarzı duruşuyla sert bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Zincirli Siyah Deri Botlar

Zincirli siyah renkli deri ve rugan metaryellerden üretilmiş botlar gençlerin en fazla tercih ettiği bot modelleri arasındadır. Özellikle motorcu tarzı ve duruşuyla kadınsı duruşunuzu daha cüretkar bir hale getirmektedir. 

Kapıda Ödeme Zincirli Bot Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan zincirli botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli zincirli bot modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Zincirli Bot Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan botlar 29 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz zincirli bot modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen bot modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.