0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Yağmur Çizmesi

Yağmur Çizmeleri

Yağmurlu havalarda kullanabileceğiniz yağmur çizme modelleri plastik yapısı ile asla su geçirmiyor. İç astarı polar ve peluş olan yağmur çizmeleri ayaklarınızın üşümemesi için tasarlanmış olup genellikle diz üstü veya diz boyunda modelleri ile çok tercih edilir. Kısa boylu bayanlar için de diz altı yağmur çizmeleri daha çok tercih edilmektedir.

Yağmur Çizmesi Modelleri

Düz tabanlı yağmur çizmesi modelleri günlük kullanıma uygun ve modaya daha şık şekilde yakıştırılmaktadır.

Kapıda Ödeme Yağmur Çizmeleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme yağmur çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Yağmur Çizmesi Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz yağmur çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.