0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Yağmur Botu

Yağmur Botu

Yağmur Botu Modelleri

Yağmur botları genellikle kalın taban ve plastik metaryeller ile tasarlanmış bot modelleri ne verilen bir isimdir. Şık tasarımlarının yanı sıra kadınsı görüntüsü ile daha cezbedici ve baştan çıkarıcıdır. Yağmur botları özel yapısı ile su geçirmez olup, her bedene uygun olarak üretilmektedir. Yağmur botları kış aylarında kar ve yağmura karşı oldukça dayanıklıdır. İçi kürklü yağmur botları ile ayaklarınız üşümez ve daha sağlıklı günler geçirebilirsiniz.

Yağmur Botları

Günlük hayatta da oldukça rahat bir kullanım sunan yağmur botları özel tasarımları ile her kadının gözdesi olmayı hakediyor. Modaya uygun ve çekici tasarımların sahibi yağmur botları sadece markatopuk da! 

Kalın Tabanlı Yağmur Botları

Kalın tabanlara sahip yağmur botları oldukça kullanışlı ve yere olan farkı ile üşümenizi önler. Raha bir kalıba sahip olduğu için ayak yapınız ile daha kolay uyum sağlar.

Kapıda Ödeme Yağmur Botları

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan yüksek topuklu botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli yağmur bot modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Uzun Yağmur Botları

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan botlar 29 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz yağmur botları sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen bot modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.