0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Uzun Çizme

Uzun Çizme Modelleri

Kesinlikle uzun boylu ve ince bacaklara sahip kadınların tercih etmesi gereken diz üstü uzun çizme modelleri bacaklarınızı sararak daha dolgu bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Her kadının fazlasıyla beğendiği diz üstü çizmeler özellikle mini etek altında büyüleyici bir görünüm yakalamanızı sağlar. Seksi görünmenin en kolay yollarından biri olan çizmeler, ayakkabılar içinde kadınsı duruşu ile her zaman bir avantajdır. Süet kumaştan veya deriden tasarlanabilen uzun çizme modelleri genellikle yandan fermuarlı olup daha rahat ayağınıza giymenizi sağlar.

Diz Üstü Çizme Modelleri

Diz üstü çizme modelleri uzunluk nedeni ile genellikle yüksek topuklara sahiptirler. Yüksek topuk veya dolgu topuklu diz üstü uzun çizme modelleri kullanabileceğiniz en seksi ve en cesur ayakkabı modelidir. Sıkı bir bacak görünümü elde etmeniz ve daha uzun görünmeniz için içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Uzun Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme uzun çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Uzun Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz uzun çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.