0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Topuklu Bot

Topuklu Bot Modelleri

Topuklu bot modelleri her renk ve çeşitte olup kadınların zevkinegöre dizayn edilmektedir. Topuklu botlar arasında en dikkat çeken ise yüksek topuklu bot modelidir. Yüksek topuklular genelde kısa görünen bayanlar tarafından tercih edilir ve kullanımı diğer topuklara göre daha zordur. Eğimi daha alçak botlar arasında ise kısa topuklular tercih edilmektedir. Kısa topuklu bot modelleri eğimi az ve topuk kısalığından dolayı kadınların en çok kullandığı modeller arasındadır. Kısa topuklar genelde kalın topuklu olarak tasarlanmaktadır. Kalın topuklu botlar üzerinde durması daha kolay ve ayaklarınızı acıtmaz. Kalın topuklulara kıyasla daha rahat olan bir diğer model ise dolgu topuklu botlardır. Dolgu topuklu botlar geniş yüzeyi sayesinde yerde daha fazla yüzey kaplar ve dengede durmanızı sağlar. Dolgu topuklar diğer adıyla mantar topuklu bot modellerini kaba olarak değerlendiren bayanlar için de platform topuklar kurtarıcı olarak görünür. Platform bot modelleri önden dolgulu olduğu için daha yüksektir. Yüksek topuklu kullanmanın tadını almak için tasarlanan platform botlar alıştığınızda vazgeçemeyeceğiniz bir modeldir.

Dolgu Topuklu Bot

Dolgu topuklu bot modeli veya mantar taban bot modellerinde genelde 5 veya 9 cm e kadar yükseklik mevcuttur. Tabanı kalın olduğu için ayaklarınızın üşümesini engeller. Özellikle kısa bot modellerinde tercih edilen dolgu topuklar görsel açıdan muazzam bir görüntü ve kombin elde etmenizi sağlar.

Platform Botlar

Platform bot modelleri önden dolgulu olduğu için yüksek topuklarını rahatlıkla ve keyifle kullanabilirsiniz. Platform ismi genellikle sahnelerde ki dolgudan gelmekte olup özellikle yüksek topukları seven kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Yüksek Topuklu Botlar

Yüksek topuklu botlar kısa bacaklara sahip bayanlar tarafından tercih edilir. Yüksek topukları sayesinde daha uzun ve dik durmanızı sağlar. Kalça yapısınıda toparlayan topuklar ile fit ve dolgun bir kalça görünümüne kavuşabilirsiniz. Genellikle süet veya deri ile tasarlanmış bot modellerini her renkte bulabilirsiniz. Siyah, kırmızı, beyaz, yeşil, taba, bej veya krem renkleri arasında terih yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Topuklu Botlar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan topuklu botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli topuklu bot modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ücretsiz Kargo Topuklu Botlar

En uygun fiyat avantajlarının yanı sıra Türkiye nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilen topuklu bot modelleri sadece MarkaTopuk.com da!

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.