Sivri Burun Çizme

Sivri Burun Çizme Modelleri

Kısa boylu ve bacak boyu kısa kadınların genelde tercih etitği sivri burun çizme modelleri daha uzun görünmenizi sağlar. Uzun bacak görüntüsüne sahip olmanız için kullanabileceğiniz sivri burunlu çizme modeli deri veya süet ile tasarlanmış olup rahat bir kullanım sunmaktadır. Özel tasarımlara sahip sivri uçlu çizmeler genellikle yüksek topuklara sahip olup seksi görünmenizi sağlar. Sivri burunlu çizmeler kısa topuklu veya ahşap topukları ile western bir görünüm kazanır. Özellikle kısa topuklu sivri burunlu çizmeler genelde kısa, diz altı veya diz boyunda olur. Diz üstü sivri burun çizmeler yüksek topukları ile daha dolgu bir bacak görünümüne sahip olmanızı sağlar.

Sivri Uçlu Çizme Modelleri

Sivri uçlu çizmeler taraklı ayaklara sahip kadınların kullanımda zorlandığı modellerdir. Bu tarz çizmeler genellikle ince topuklu olduğu için daha göz alıcı ve baştan çıkarıcı görünürler. Sivri burun çizme alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise 1 numara büyük ayakkabı denemenizdir. Daha rahat ve konforlu hissedebilirsiniz.

Uç Kısmı Sivri Çizme Modelleri

Uç kısmı sivri çizmeler kadınsı durmanızı sağlayan çizme modelleridir. Süet veya deri olarak satılan sivri uçlu çizmenin kadınsı duruşu ile daha seksi ve baştan çıkarıcı görüne bilirsiniz. Yüksek topukları ile göz alıcı ve dolgun görünmek için tercih edebilirsiniz. Sivri burunlu çizmeler genellikle süslemeli tokarlar veya zincirleri bulunur. Kısa modellerinde ise daha çok sade bir görünüm hakim olur..

Kapıda Ödeme Sivri Burun Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme sivri burun çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Kısa Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz sivri burun çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.