0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Püsküllü Çizme

Püsküllü Çizmeler

Tasarımı farklı olan ve süslemeleri ile baş döndüren püsküllü çizme modelleri deri tasarımları ile çantalarınızda hoş kombinler yakalamanızı sağlar. Son zamanlarda artan püskül modasına uyum sağlamanız için tasarlanmış püsküllü süet çizmeler şık ve göze hitap eden bir görünüm yakalamanızı sağlar. Püsküllerin vermiş olduğu hareketlilik ile sadece çizmenizde değil elbiselerinizde de hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Püsküller ile süslenmiş yüksek topuklu ayakkabılar seksi görünmenizi sağlar. Ayrıca kısa topuklu veya topuksuz ökçeli çizmeler de püsküllerin yeri ayrıdır. Şık kombinleri oluşturmanız için tasarlanmış püskülleri çizmenizde de göstermeniz her zaman modaya ayak uydurmanız için önemlidir.

Saçaklı Çizme Modelleri

Püskül modasına uyum sağlayan kadınların sadece çanta veya elbiselerinde değil, çizmelerinde de püskül hareketliliğini istemekteler. Özellikle şaşalı ve saçaklı çizmeler uzun topukları veya diz üstünü saran boyları ile her bayanın zevkine uygun olarak üretilmektedir. El işçiliği ile üretilen saçaklı çizmeler gözleri tamamen üzerinizde tutacak kadar hareketlidir.

Püskül Süslemeli Çizme Modelleri

Püsküller ile süslenmiş çizmeler özel ve detayları ile dikkat çeken saçaklarını ortaya çıkaran şık çizme modelleridir. Baştan çıkaran büyüleyici görünümü ile özel bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu tarz çizemeler

Kapıda Ödeme Püsküllü Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme püsküllü çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Püsküllü Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz püsküllü çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.