0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Püsküllü Bot

Püsküllü Bot Modelleri

Püsküllü bot modelleri şık tasarımı ve hareketli yapısı ile kadınların ilgisini fazlasıyla çekmektedirler. Şık tasarımlarının yanı sıra hareketli kıyafetler ile çok güzel uyum sağlayan püsküller çanta veya cüzdan tarzı aksesuarlar ile birleşince daha güzel görünüm yakalıyor. Saçaklar şeklinde dağıtılmış püskülleri olan bot modelleri her zaman şık durmaktadır. Süet veya deri tasarımlar da farklı görüntüler elde edebilirsiniz.

Saçaklı Bot Modelleri

Saçaklar ile süslenmiş bot modeli genelde kadınların hep tercih ettiği modellerdir. Saçak dediğimiz detay aksesuarlar ile çok daha hareketli ve renkli görünür.

Süet Püsküllü Bot Modelleri

Süet püsküllü bot modelleri ayaklarınıza daha rahat oturur. 

Püsküllü Süet Bot Modeli

Püsküllü süet botlar ayaklarınızı saran ve sıcak tutan bot modelleridir. Püskülleri olan botların genelde siyah ve taba renkleri tercih edilmektedir.

Kapıda Ödeme Püsküllü Botlar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan püsküllü botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli püsküllü bot modelleriher bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ücretsiz Kargo Püsküllü Botlar

En uygun fiyat avantajlarının yanı sıra Türkiye nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilen püsküllü bot modelleri sadece MarkaTopuk.com da!

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.