Platform Çizme

Platform Çizme Modelleri

Önden yüksekliği topukları ile hemen hemen aynı hizada veya yarı yarıya olan platform çizme modelleri ince topuklardan sıkılan veya rahat edemeyenler için alternatif bir ayakkabıdır. Tüm gün kullanmak istediğiniz yüksek topuklular ile ayaklarınız ağırabilir veya rahat yürüyemeyebilirsiniz. Bu nedenle platform çizmeler daha rahat ve yere basan yüzeyi geniş olduğu için dengede durmanız daha kolaydır. Platform çizmeler genellikle süet veya deri ile üretilmektedir. Yüksek topuklara sahip platform çizmelerin en güzel özelliği ise şık durması ve konforlu bir kullanım sunmasıdır.

Önden Topuklu Çizme Modelleri

Önden topuklu olarakta anılan platform çizmeler düşük eğime sahip oldukları için bileklerinizi ve ayak tabanınızı rahatsız etmez. Özel topuk yapısı ile mantar taban olarakta anılmakta olan bu tip çizmeler genellikle günlük olarakta kullanmak isteyen bayanların tercihleridir. Topuk kısmı yüksek olduğu için soğuklardan da korunursunuz.

Platform Kalın Taban Çizme Modelleri

Platrom çizmelerin en güzel özelliği ise kalın tabanlara sahip olmasıdır. Kalın tabanlı çizme modelleri şık ve seksi görünümü ile her kadının tercihleri arasında yer alır.

Kapıda Ödeme Platform Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme platform çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli platform çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Platform Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz platform çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.