0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Mor Stiletto

Mor Stilettolar

Klasik kıyafetler ile şık kombinler oluşturabileceğiniz mor stiletto modelleri her elbiseye ayrı bir hava katar. Kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen stilettolar mor rengi ile en ağır abiyelere uyum sağlarken kot pantolon ile giyildiğinde spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Mor rengin hareketli rengi ağır kıyafetlerde seksi, spor kıyafetlerde havalı olmanızı sağlar.

Mor Stiletto Modelleri

Mor stiletto modelleri her ne kadar aynı görünsede topuk boyu ve desenleri ile bir birinden rahatlıkla ayrılır. Çok yüksek topuklu mor stilettoları giyemeyen bayanlar için daha kısa topuklu stilettolar yada ara boyda topuklu ayakkabılarda bulunmaktadır.

Kapıda Ödeme Mor Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Mor Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.