0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Lastikli Bot

Lastikli Bot Modelleri

Lastikli bot modelleri bileği kavrayan ve ayağınızın rahat ayakkabıya rahat girmesini sağlayan bot modelidir. Kenardan veya arkadan lastikli olan botlar esner veya fermuar şeklinde açılır.

Deri Lastikli Botlar

Deriden tasarlanmış bot modellerinde esneme payını arttırmak için kullanılan lastiklere lastikli bot denir.

Yandan Lastikli Bot Modelleri

Lastikli botlar genellikle yandan lastikli olup bilek kemiğini rahatsız etmez.

Esnek Lastikli Botlar

Lastikli yapısı ile esnem oranı artan bot modelleri bilek kısmında kalan boşluğu kapatır ve soğuk havalar da çok hoş bir kullanım sunar.

Kapıda Ödeme Lastikli Botlar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan lastikli botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli lastikli bot modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ücretsiz Kargo Lastikli Botlar

En uygun fiyat avantajlarının yanı sıra Türkiye nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilen lastikli bot modelleri sadece MarkaTopuk.com da!

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.