0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Kısa Topuklu Stiletto

Kısa Topuklu Stilettolar

Şık bir topuklu kullanmak için kısa topuklu stiletto modelleri ile daha konforlu ve rahat görünebilirsiniz. Genellikle uzun boylu kadınların tercih ettiği kısa topuklar hem bacak yapısını hemde konforunuzu arttırır. Kısa topuklar rahatlık açısında ve konfor bakımından en rahat ayakkabı modelleridir. Stilettolar da özellikle kısa topuklar ile daha rahat yürüyebilirsiniz. Kısa topuklu stilettoların en önemli özelliği eğimi nedeni ile ayak tabanlarını ağrıtmaz. Deri veya süet bir stiletto modeli kullanacaksanız kısa topuklu tercih etmeniz her zaman ekstra bir avantajdır.

Kısa Topuklu Stiletto Modelleri

Kısa topuklu stiletto modlelerinde topuklar genellikle ince olup, daha zarif bir görünüm kazanmanızı sağlar. Özel tasarım stilettolar da her zaman kısa ve ince topuklar tercih edilir. Kısa topuklu stiletto modelleri süet tarzı görünümleri ile zarif ve abiye kıyafetlere en uygun görünümü sağlamaktadırlar.

Kapıda Ödeme Kısa Topuklu Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Kısa Topuklu Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.