0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Kısa Çizme

Kısa Çizme

Kısa Çizme Modelleri

Diz altı ve diz boyu modelleri ile göz kamaştıran kısa çizme modelleri deri, süet ve rugan tasarımları ile vitrinlerde yerini alıyor. Baş döndüren tasarımları ile elbiselerinizle uygun kombinler yakalamanızı sağlıyor. Özel ve şık tasarımları ile kadınların istediği kısa çizmeler topuklu ve topuksuz düz taban görünümü ile her zevke uygun şekilde üretilmektedir. El yapımı kısa çizme modelleri kısa topukları ile günlük kullanıma oldukça uygundur. Kısa çizmelerde genellikle uzun topuklu modeller de tercih edilmektedir.

Diz Altı Çizme Modelleri

Diz altı çizme modelleri uzun bacaklara sahip kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Deri diz altı çizme modelleri bacakları saran ve dolgu yapısı ile daha seksi görünmenizi sağlar. Diz altında biten çizme boyları kışın daha çok modaya hitab eden modellerdir.

Diz Boyu Çizme Modelleri

Diz boyunda biten çizmeler, şık tasarımlarının yanı sıra kalın topuklu ve ince topuklu modelleri ile her kadının zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır. Diz boyunda biten çizmelerin en güzel özelliği ise bacaklarınızı daha güzel göstermesidir.

Kapıda Ödeme Kısa Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme kısa çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli kısa çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Kısa Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz kısa çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.