0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Kar Botu

Kar Botu Modelleri

Soğuk kış aylarında, özellikle de kar yağışlı havalarda ayakkabının önemini hemen hemen herkes bilir. Soğuk havaların derdi ayrıyken özellikle de kar yağışlarında giyeceğimiz ayakkabının da derdi bir ayrı olur. Soğuyan havaların en önemli kurtarıcısı dediğimiz kar botları kimine göre kaba görünse de modayı takip edenlerin en çok tercih ettiği modeller arasına girmiştir. Kar botları zorlu havalarda kara direncini fazlasıyla gösterirken günlük kullanıma da oldukça uygundur. Düz tabanı ve sıcak astarı ile günlük kullanımından vazgeçemeyeceğiniz bir ayakkabı olacaktır. Kış aylarının en büyük modası kar botlarını kış tatilini giderken kesinlikle yanınızda götürmelisiniz. Ugg tarzı duruşu ile daha fazla sevilen kar botları, dışında bulunan kumaşı sayesinde karı üzerinde tutmaz ve suyunu çekmez.

Kadın Kar Botu

Kadınların ne kadar naif ve zarif olduğunu bilen ayakkabı üreticileri bu yüzden kar botlarını üreterek bizleri ne kadar düşündüğünü tekrar belli etmiştir. Kadınlar için tasarlanmış kar botlarının iç kısmı genelde polar veya peluş astarlara sahiptir. Üst kısmı zevkinizi göre kırıp dışa yansıtabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Kar Botu

Kapıda ödeme imkanı ile herkesin güvenle alışveriş yapabileceği ve sahip olabileceği kar botları MarkaTopuk.com da. Üstelik beğendiğiniz kar botları ücretsiz kargo avantajı ile aynı gün kargoya teslim edilir. 

Ucuz Kar Botu Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan ucuz kar botları özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kalın tabanlı kar botu modelleri her bütçeye uygun bir fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.