Kar Botu

Kar Botu Modelleri

Soğuk kış aylarında, özellikle de kar yağışlı havalarda ayakkabının önemini hemen hemen herkes bilir. Soğuk havaların derdi ayrıyken özellikle de kar yağışlarında giyeceğimiz ayakkabının da derdi bir ayrı olur. Soğuyan havaların en önemli kurtarıcısı dediğimiz kar botları kimine göre kaba görünse de modayı takip edenlerin en çok tercih ettiği modeller arasına girmiştir. Kar botları zorlu havalarda kara direncini fazlasıyla gösterirken günlük kullanıma da oldukça uygundur. Düz tabanı ve sıcak astarı ile günlük kullanımından vazgeçemeyeceğiniz bir ayakkabı olacaktır. Kış aylarının en büyük modası kar botlarını kış tatilini giderken kesinlikle yanınızda götürmelisiniz. Ugg tarzı duruşu ile daha fazla sevilen kar botları, dışında bulunan kumaşı sayesinde karı üzerinde tutmaz ve suyunu çekmez.

Kadın Kar Botu

Kadınların ne kadar naif ve zarif olduğunu bilen ayakkabı üreticileri bu yüzden kar botlarını üreterek bizleri ne kadar düşündüğünü tekrar belli etmiştir. Kadınlar için tasarlanmış kar botlarının iç kısmı genelde polar veya peluş astarlara sahiptir. Üst kısmı zevkinizi göre kırıp dışa yansıtabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Kar Botu

Kapıda ödeme imkanı ile herkesin güvenle alışveriş yapabileceği ve sahip olabileceği kar botları MarkaTopuk.com da. Üstelik beğendiğiniz kar botları ücretsiz kargo avantajı ile aynı gün kargoya teslim edilir. 

Ucuz Kar Botu Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan ucuz kar botları özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kalın tabanlı kar botu modelleri her bütçeye uygun bir fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.