0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Kalın Topuklu Stiletto

Kalın Topuklu Stilettolar

Ayakkabı modasının önücelerinden olan kalın topuklu stiletto modelleri rahatlığı ve konforunu düşünen kadınların vazgeçilmezidir. İnce ve yüksek topuklar ile rahat edemeyen bayanların tercihi her zaman kalın topuklardan yanadır. Stilettolar kurtarıcı parçalar oldukları için ve her kombine çoğunlukla uyduğu için kombinlemek açısından da zorlanacağız parçalardan değildir. Stilettolar her ne kadar topuklu ayakkabı olsalarda spor bir görünüme de oldukça rahat kombin edilebilir.

Kalın Topuk Stiletto Modelleri

Kalın topuklu stiletto modelleri hemen hemen her elbise ile rahatlıkla kombin edilebilir ve rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenler her kadının sahip olduğu stilettolar hem ucuz hemde moda! 

Kapıda Ödeme Kalın Topuklu Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Kalın Topuklu Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.