0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Kalın Taban Bot

Kalın Tabanlı Bot Modelleri

Kalın tabanlı bot modelleri kış aylarında kurtarıcımız olan türlerdendir. Özellikle yağışlı havalarda veya buzların eridiği zaman kalın tabanları sayesinde yere olan mesafesiyle su geçirmez ve ayaklarımızı korur. Kalın tabanlı bot modelleri topuklu, platformlu veya dolgulu olarak üretilmektedir. Genellikle dolgu topuk ile karıştırılan kalın taban bot modelleri bu nedenle dolgu topuk bot olarakta aranmaktadır.

Kalın Tabanlı Topuklu Bot

Kalın tabanlara sahip topuklu bot modelleri şık tasarımları ve sıradışı görünümü ile müthiş bir görsellik sunar. Topukları ve taban kalınlığı ile koruyucu özelliğe sahiptirler.

Deri Kalın Tabanlı Bot Modeli

Deri ile üretilmiş olup kalın tabanları ile yükseltimiş bot modelleridir. Özellikle kış aylarında çok fazla terih edilmekte olup deri sayesinde soğukları hissetmessiniz. 

Ucuz Kalın Taban Bot Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan ucuz botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kalın tabanlı bot modelleri her bütçeye uygun bir fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.