0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

İnce Topuklu Stiletto

İnce Topuklu Stilettolar

Bacağınızın şeklini ortaya çıkaran ince topuklu stiletto modelleri uzun ökçeleri ile daha uzun boylu, seksi ve güven kazandıran bir moda tutkusudur. Kadınların vazgeçilmezi stilettolar diğer bir deyiş ile sivri burun ayakkabılar her kadının dolabında yer alması gereken klasik bir ayakkabı modelidir. Kadınların dolabında neredeyse hemen hemen hepsinin bir tane ince topuklu stilettosu mevcuttur. Her sezon ayakkabı sektöründe en fazla dikkat çeken ayakkabı modelidir. Yaz, kış farketmeksizin kullanabileceğiniz stiletto ayakkabıları her sezon rahatça giyebilirsiniz.

İnce Topuklu Stiletto Modelleri

İnce topuklu stiletto modelleri deri veya süet olmasına göre farklılık gösterir. Stiletto ayakkabıların kullanım alanı oldukça geniştir. Abiye kıyafetler ile şık bir kombin oluşturup zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot tarzı bir jean gibi bir kıyafet ile sportif ve feminem bir görünüm elede edebilirsiniz. Bayanların dolaplarından hemen hemen her renk stiletto bulabilirsiniz. Bu tarz ayakkabı modelleri ile dikkatleri tamamen ayaklarınıza çekebilirsiniz.

Kapıda Ödeme İnce Topuklu Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz İnce Topuklu Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.