0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Fuşya Stiletto

Fuşya Stilettolar

Kadınların en sevdiği renk ile en sevdiği ayakkabı birleşince ortaya çıkan fuşya stiletto modelleri günümüz modasına uyum sağlamaktadır. Kadınlar tarafından fazlasıyla sevilen fuşya renk modanın her yerinde boy göstermektedir. Özellikle fuşya renkli ayakkabılar oldukça fazla tercih edilmektedir. Fuşya ayakkabılar da kadınlar için oldukça fazla göz alıcı durmakta ve fuşya stilettolar ise cazibenin başka bir adı olmaktadır. Fuşya gibi çekici seksi bir renk ile kombin yapmanız oldukça kolaydır ve seksiliği ön plana çıkarmak için de rahatlıkla kullanılabilir.

Fuşya Stiletto Modelleri

Fuşya renkli stiletto modelleri rugan ve derinin yanı sıra modaya çok fazla damga vuran süetin de tercih edilen renklerinden biri oldu. Fuşya renkli stiletto modeli sivri uçlu ve ince topukları ile daha cazibeli durmaktadır. İnce topukların yanı sıra ayaklarınızda ilgi çekici durmaktadır.

Kapıda Ödeme Fuşya Renkli Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme fuşya stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Fuşya Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz fuşya stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.