0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Düz Çizme

Düz Çizme

Düz Çizme Modelleri

Klasik tasarımları ve maskulen duruşları ile göz alıcı bir görünüme sahip olan düz çizme modelleri en uygun fiyat avantajıyla markatopuk.com da! Üstelik kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanını kaçırmayın. Topuksuz yapısı ile kadınların ilgisini çeken düz çizmeler, daha çok uzun boylu kadınlara hitap etmektedir. Topuk ile rahat edemeyen kadınların tercihi düz çizmeler dir. Süet düz çizme modelleri ve deri düz çizme modelleri genellikle modayı hızlı takip eden bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Özel tasarımlara sahip olan sivri burunlu düz çizmeler veya yuvarlak burunlu düz çizmeler her renkte tasarlanmaktadır.

Topuksuz Düz Çizme Modelleri

Topuksuz çizme modellerine verilen genel isim düz çizme dir. Topuk kullanımında sorun yaşayan veya ortopedik rahatsızlıkları olan kadınlar tarafından sıkça tercih edilen düz ve topuksuz çizmeler özel kumaşlardan üretilmektedir. Su geçirmeyen yapılara sahip düz tasarım çizmeler her zevke uygun şekilde dizayn edilmektedir.

Sade Düz Çizme Modelleri

Sade düz çizme modelleri topuksuz ve klasik tasarımlara sahiptir. Klasik tasarım düz çizmelerin en güzel özellikleri ise daha rahat ve konforlu bir kullanım sunmasıdır.

Kapıda Ödeme Düz Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan düz çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli düz çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Düz Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz düz çizme modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen bot modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.