Dolgu Topuklu Çizme

Dolgu Topuk Çizmeler

Dolgu tabanlara sahip olup, taban kısmı yüzeye daha geniş basan çizmelere dolgu topuklu çizme modelleri denir. Dolgu topuklu çizmeler geniş yüzeyi ve topuk eğimi ile ayaklarınızı rahatsız etmez. Süet kumaştan üretilen dolgu topuklu çizmeler deri dolgu topuklu çizmelere göre daha fazla tercih edilir. Dolgu topuklu çizmelerin en özel yanı bileklerinizi ve ayak tabanını rahatsız etmez. Topuk ile platform eğimi oldukça az olan dolgu topuklar dengeli adımlar atmanız için tercih edilir. Mantar taban olarak ta isimlendirilen dolgu topuklar genellikle geniş bir yüzeye sahiptir. Dolgu topukların en çok tercih edildiği ayakkabı modelleri çizmelerdir. Kısa veya uzun dolgu topuklara sahip çizmeler özellikle diz boyunda üretilmektedir.

Dolgu Topuklu Çizme Modelleri

Dolgu topuklu çizmeler ile daha havalı ve seksi görünmek ister misiniz? Dolgu topukların vermiş olduğu zerafet ve seksilik ile daha özel görünebilirsiniz. Dolgu topuklu ve süet kumaştan üretilmiş çizmeleri abiye kıyafetler ile rahat kullanabilirsiniz. Şık dekoltelerin altında kullanmak isteyeceğiniz dolgu topuklu çizmelerin en özel yanı ise tüm gün rahat bir şekilde kullanabilmenizdir.

Dolgu Taban Çizme Modelleri

Dolgu tabanlara sahip çizme modelleri özellikle ince topuklar ile rahat edemeyenlerin tercih ettiği çizme modelidir.

Kapıda Ödeme Dolgu Topuk Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme dolgu topuklu çizmeler özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Dolgu Topuklu Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz dolgu topuk çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizme modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.