0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Diz Üstü Çizme

Diz Üstü Çizme Modelleri

Diz üstü çizme modelleri genellikle uzun bacaklara sahip kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Bacaklara ekstra seksi bir görünüm sağlayan diz üstü çizme modelleri topuklu tasarımları ile oldukça can alıcı olmaktadır. Diz üstü çizme modellerinde uzun boylu kadınlar genellikle kısa topuklar veya topuksuz diz üstü çizme modellerini tercih etmektedir. Diz üstü tasarımları ile bacaklarınızı saran dolgun ve kaliteli çizmeler en şık tasarımları ile hem yaz hem kış ilgi odağınız olmaktadır.

Uzun Diz Üstü Çizme Modelleri

Uzun kesim diz üstü çizme modelleri görsel açıdan oldukça cesur kadınların tercih edebileceği modellerdir. Uzun çizem modelleri ile kombin edilebilecek ne güzel kıyafetler mini etekler veya mini şortlardır. Dar kot pantolonları ile de kullanabileceğiniz diz üstü çizmeler streç yapısıyla daha esnek ve bacaklarınızı sarar. 

Bayan Diz Üstü Çizme Modelleri

Bayanların en büyük gözdesi olan diz üstü çizmeler ayakkabı çeşitleri arasında en fazla ilgi gören model olarak yer alır. Bayanların en çok sevdiği ayakkabı çeşidi olan çizmeler özellikle cesur ve ne giyinmesini bilen kadınlar tarafından tercih edilir.

Kapıda Ödeme Diz Üstü Çizme Modelleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan yüksek topuklu botlar özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli diz üstü çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Diz Üstü Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz diz üstü çizmeler sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen bot modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.