0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Deri Stiletto

Deri Stilettolar

Kadınlar tarafından en çok tercih edilen deri stiletto modelleri ayakkabılar arasında yer alan en seksi modeldir. Özellikle abiye kıyafetleriniz ile kullanabileceğiniz ve deri tasarımları ile her kıyafete uygun tasarımlar oluşturabilirsiniz. Renkleri ile değişik ve farklı modellerin tasarlandığı deri stilettlolar ince topukları ile zarif modeller mevcuttur. Deri stiletto modelleri yüksek topuklu ve kısa topuklu modeller ile boy tipinize göre değişebilir. Deri modelleri arasında siyah, taba ve ten renkli stiletto modelleri daha çok tercih edilir. Bayanların stiletto tutkusu modaya her yıl daha fazla çeşit ve yenilik getirmektedir.

Deri Stiletto Modelleri

Deri stiletto modelleri özel kaplanmış cilt tasarımlı ve sivri uçlarının vermiş olduğu seksilik ile gözleri üzerine çekiyor. Sivri burunlu ve sivri topuklu ayakkabı modellerine verilen isim stiletto dur. Sivri yapısı nedenli ile daha seksi görünmenizi sağlayan stiletto modelleri deri görüntüsü ile daha sıcak tutar.

Kapıda Ödeme Deri Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme deri stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Deri Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz deri stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.