Çizme Modelleri

Çizme Modelleri

Bayan çizme modelleri ile oluşturulmuş kategorimizde kendinize en uygun çizmeyi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bayan çizme modellerine ait çeşitler uzun, diz üstü ve diz altı boylardan oluşmaktadır. Çizme çeşitlerine ait metaryeller süet çizme, deri çizme ve rugan çizme modelleri mevcuttur. Kapıda ödeme imkanı ile adresinize kadar gönderilen çizmeleri ister nakit, ister kredi kartıyla ödeyerek teslim alabilirsiniz. Topuklu ve topuksuz ökçeler ile satılan çizmeler yüksek topukları ile daha uzun görünmenizi sağlar. Yüksek topuklu çizmeler bacaklarınızı ince gösterir. Kısa topuklu veya topuksuz çizmeler genellikle uzun bacaklara sahip kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Çorap çizme modelleri bacakları kavrayan ve saran bir yapıda olup streç yapısı ile daha seksi görünmenizi sağlar. Dolgu topuklu çizmeler ise daha rahat bir duruşa sahip olmanız için tasarlanmış çizme modelleridir. Kovboy çizmeleri veya fermuarlı çizmeler şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Deri çizmeler genellikle yüksek topukları ince topuklu veya kalın topukları ile daha göz alıcıdır. Yağmur çizmeleri de günlük kullanıma uygun çizmelerdendir. Ucu sivri çizmeler uzun bacaklar için ideal olup, ucu yuvarlak çizmeler de kısa bacaklar ve taraklı ayak tabanına sahip olanlar için ideladir. Diz üstünde ki çizmeler seksi görünmenizi sağlar. Topuklu çizmeler boyunuzu daha uzun gösterir. 

Bayan Çizme Modelleri

Bayan çizme modelleri özellikle kış aylarında tercih edilmekte olup, yaz aylarında da farklı modeller ile modaya ayak uydurmaktadır. Çizme modelleri her ne kadar kışlık bir ayakkabı modeli olsada seksi görünmek isteyen kadınların yazlık çizme olarak ta tercihleri arasında yer alamktadır. Özellikle özel partilerde veya gecelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz deri çizmeler bacaklarınızı sarıp vücud yapınızı daha rahat ortaya çıkarmaktadır.

Deri ve Süet Çizme Modelleri

Deri ve süet çizme modelleri özel tasarımları ve göz alıcı modelleri ile her kadını büyüler. özellikle uzun boylu kadınların tercih ettiği çizmeler uzun bacaklar ile çok daha şık görünmektedir. Sıkı bacaklara sahip kadınların tercihi genellikle süet çizmeler den yanadır. Süet çizmeler bacaklarınızı kavrar ve daha fit görünmenizi sağlar. Deri çizmeler ise göz alıcı ve derinin verdiği seksiliğe sahip olmanızı sağlar.

Kapıda Ödeme Çizme Modelleri

Kapıda ödeme çizme modelleri markatopuk.com ile aynı gün kargoya teslim edilir. Kapıda ödeme imkanı ile sipariş verdiğiniz çizme modellerini ister nakit, ister kredi kartıyla ödeme yaparak teslim alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo avantajıyla adresinize gönderilen çizme modelleri için ek hiç bir ücret ödemezsiniz.

Ucuz Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan çizmeler 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz çizme modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen çizmeler hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir. Uygun fiyat avantajları ile satılmakta olan çizmeler kadınların aradığı en uygun fiyatlar ile kategorimizde sunulmuştur.

Alt Kategoriler