0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Bootie Bot

Bootie Botlar

Bootie bot modelleri kısa boyları ve bileğe kadar olan tasarımı ile şık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Bootie modelleri deri veya süet tasarımları ile oldukça fazla ön plana çıkmaktadır. İnce ve zarif yapısı ile her ayağa uygun bootie modelleri kapıda ödeme imkanı ve taksit avantajları ile MarkaTopuk.com da!

Kısa Bootie Modelleri

Sadece kısa olduğu için bu ismi alan bot modellerine bootie denir. Özellikle topuklu tasarımları ile ön plana çıkarılan bootie modelleri abiye kıyafetleriniz ile güzel kombinler elde etmenizi sağlar.

Topuklu Bootie Bot Modelleri

Topuklu bootie modelleri kısa tasarımları ile özel ve şık yapılara sahiptir. Kadınlar için tasarlanmış bootie modelleri topukları ile daha zarif ince ve kibar görünmenizi sağlar.

Deri ve Set Bootie Modelleri

Deri ve süet tasarımları ile göz dolduran bootie modelleri özel ve rahatlığını bilen kadınlar ucuzluğu MarkaTopuk da buluyor.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.