0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Kategoriler
Marka

Binici Çizmesi

Binici Çizmesi

Binici Çizme Modelleri

Binici çizme modelleri sivri uçlara sahip ve ahşap topuklardan tasarlanmıştır. İnce ve sivri ucu ile kısa boylu kadınların tercih edebileceği modellerdir. Özellikle kısa boylu olarak üretilen çizme modeli western tarzı ile eskitilmiş bir görünüme sahiptir. Üst kısmı geniş olan binici çizmeleri deri tasarımlara sahiptir. Son zamanlarda modaya uygun olarak üretilen binici çizmeleri süet olarakta üretilmektedir.

Bayan Binici Çizme Modelleri

Bayan binici çizmeleri modaya ayak uyduran en yaygın çizme modelidir. Baştan aşağı western tarzı ile kadınların ilgisini fazlasıyla çeker. 

Western Binici Çizmeleri

Western binici çizmeleri kısa ahşap topukları ile dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. özellikle deri ve tokalı tasarımlara sahip çizmeler bayanların ilgisini fazlasıyla çekmektedir.

Kapıda Ödeme Binici Çizmeleri

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan binici çizmeleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli binici çizme modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Binici Çizme Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan binici çizemeleri 49 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz binici çizme modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen bot modelleri hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.