0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Biker Bot

Biker Botlar

Biker bot modelleri genellikle detayları oldukça fazla olan bu modelleri kemer, zımba ve ince süslemeler ile sülenmiştir. Soğuk kış aylarında oldukça kullanışlı ve bir okadar da gösterişli olan biker bot modelleri en uygun fiyata üstelik kapıda ödeme imkanı ile MarkaTopuk da!

Biker Bot Modelleri

Biker bot modelleri diğer adıyla motorcu bot modelleri şık tasarımları ile özgür kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Biker botlar genellikle özgür ve bağımsız tasarımlara sahiptirler. Deri ile tasarlanmış biker botlar kot veya keten ile şık kombinler oluşturur.

Deri Biker Bot Modeli

Deri biker bot modelinin en büyük özelliği üzerinde ki metal süslerdir. Metalik süslemeler ile göz alıcı olan biker botların her yaş grubuna hitab etmesi de ayrı bir güzelliktir.

Topuklu Biker Bot

Genellikle gizli topuklara sahip biker botlar, kış aylarında da yaz ayında da tercih edilmektedir. Yazlık bot modelleri olarakta adlandırılan biker botlar ayaklarını tahriş etmez.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.