0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Bej Stiletto

Bej Renkli Stilettolar

Kadınların en çok tercih ettiği bej stiletto modelleri tene yakın renkleri ile abiyelerin altında daha hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Her kadının tercihi bej stiletto modelleri, özellikle ten renkli yapısı ile ince bir çorap eşliğinde daha şık bir kombin elde etmenize yarar. Bej renkli ve sivri burunlu stilettolar ayaklarınızda daha rahat durur. Bej rengin vermiş olduğu rahatlık sayesinde her renk elbisenin altında ten renkli çorap ile rahat kullanabilirsiniz. Sivri veya yuvarlak burunlu stiletto modelleri kadınlar için günlük kullanıma oldukça uygundur.

Bej Renkli Stiletto Modelleri

Bej renkli stiletto modelleri özel tasarımı ve şık yapısı ile her kadının tercihidir. Özellikle gece kıyafetleriniz ile uyum sağlayan bej stilettolar kısa topuklu veya yüksek topuklu modelleri ile oldukça fazla dikkat çeker. Stiletto modellerini en dikkat çeken özelliği ise sivri topuklara sahip olmasıdır. Topuk sivriliği ve uç sivriliği ile kadınların elbiselerinde uyum sağlaması oldukça kolaydır.

Kapıda Ödeme Bej Renk Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme bej stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Bej Renkli Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz bej stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.