0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Bantlı Stiletto

Bantlı Stilettolar

Bilekten bağcıklı bantlı stiletto modelleri günlük kullanıma daha uygun ve bağcıkları nedeni ile ayakkabılarınızın ayağınızdan fırlamasına engel olur. Sivri uçlu stilettoların bilek kısmından bant ile kapanması ayakkabı içinde ayağınızın oynamasını engeller, üstelik bilek ölçünüze göre kemerden sıkılarak daha rahat bir kullanım sunar. Kemer şeklinde olan bant kısmı kısa veya uzun topuklu stilettoların hemen hemen hepsinde mevcuttur.

Bantlı Stiletto Modelleri

Bantlı stiletto modelleri özel tasarımları ve günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bant kısmı bilekte çapraz veya oval şekilde olan stilettoların bir kısmı ince bantlı olup bir kısmı ise ayakta dekolte görünümü vermek için tasarlanmıştır.

Kapıda Ödeme Bantlı Stilettolar

En uygun fiyat avantajı ve kapıda ödeme imkanı ile satılan kapıda ödeme stiletto modelleri özellikle kredi kartına peşin fiyat taksit avantajından yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir avantajdır. Ucuz ve kaliteli stiletto modelleri her bütçeye uygun fiyat ile MarkaTopuk da satılmaktadır.

Ucuz Bantlı Stiletto Modelleri

Ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulan stilettolar 19 TL başlayan sezon sonu indirimleri ile her bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Her kadının aradığı ucuz stiletto modelleri sadece markatopuk.com da. Üstelik ücretsiz kargo ile gönderilen stiletto ayakkabılar hiç bir ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim edilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.