0 216 449 9889
Çalışma Saati : 9:00-19:00
Filtre fiyatı

Filtre seçenekleri
  • Numara Seçiniz
Filtre kullanımı
Kategoriler
Marka

Bağcıklı Bot

Bağcıklı Botlar

Bağcıkları ile isimlendirilmiş bağcıklı bot modelleri klasik tasarımları ile her kadının beğenisini kazanan ayakkabı modelidir. Bağcıklı bot modelleri genellikle deri olup, günlük kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

Bağcıklı Deri Bot

Bağcıklı deri bot modelleri kot ve tarzı mini elbiseler ile seksi görünmenizi sağlar. Özellikle salaş kıyafetler ile şık kombinler oluşturmanızı sağlayan bağcıklı bot modelleri topuklu veya kısa topukları ile göz alıcı bir hal alır.

Topuklu Bağcıklı Bot

Bağcıkları ile göz alıcı tasarımlara sahip bot modelleri yüksek topukları ile de şık bir tasarıma sahiptirler. Özel tasarımlara sahip bağcıklı botlar topuklarının yüksekliğine göre isimlendirilir. Süet ve deri botların arasında oldukça fazla yer alan topuklu ve bağcıklı bot modelleri kapıda ödeme imkanı ve taksit avantajları ile MarkaTopuk da!

Süet veya Deri Bağcıklı Bot

Süet veya deri bot modelleri arasında oldukça fazla çeşide sahip bağcıklı bot modeli ince ve zarif yapısı ile hemen hemen her renkte üretilmektedir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:

Ayakkabı aşkı bizlerde nesilden nesile geçen bir sevdadır. 1995 senesinde Beyoğlu'nun arka sokaklarında ilk temelleri atılan ayakkabı atolyemiz günler geçdikce daha çok büyüyen ve yeşeren bir fidan gibi ağır ve emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Firmamız her zaman için yenilikçiliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla şuan artık küçük bir fidan olmaktan çıkıp büyük bir çınar olmuştur... Küçük bir fidanın bu büyük çınar haline gelmesinde başta siz değerli müşterilerimize ve emegi geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

  • 0 216 449 9889
  • Çalışma Saati : 9:00-19:00
  • Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:73 Altıyol Kadıköy / İstanbul
© MarkaTopuk.Com Tüm Hakları Saklıdır.